Šumavské svěcení 2015

18.04.2015 21:14

V sobotu 18.4. proběhl již 4. ročník Hamerského svěcení motorek, kterého se zúčastnilo 48 strojů. Počasí nás sice trochu trápilo (4 stupně a sněhové přeháňky), ale Velhartický p. farář Vendelín zvládl svěcení i za těchto podmínek perfektně. Také musíme moc poděkovat za skvělé  občerstvení  a něco na zahřátí před vyjížďkou celé rodině Arendášových, kteří se o nás víc jak skvěle postarali.

V 11.30. jsme se vydali na vyjížďku do motorkářské hospody Kravinec v Černotíně. Jeli jsme z Hamrů přes Janovice, dále na Klatovy a před Klatovama byla malá kouřová pauza,kterou jsme svým kamarádům nemohli odříci. Dále se pak pokračovalo směr Přeštice a tam se odbočilo  na Skočice,Oplot Dnešice a dále byl již zmíněný Černotín a cíl cesty. Trasa jedním směrem byla zhruba 60 km. Tam jsme zaparkovali přímo v hospodě kde jsme měli motorky pěkně na očích.Pak se poobědvalo a  podebatovalo na všechna témata. Asi ve 14.00 hod. jsem se rozloučili a vydali se k domovům.

Chtěl bych ještě poděkovat všem zúčastněným za vzornou jízdu v zipu a těšíme se zase na další setkání snad za lepšího počasí. Všem přejeme šťastnou cesta a mnoho kilometrů bez nehod.

Luboš